تسمه تیمکن

تسمه تیمکن

امروز میخواهیم به بررسی یکی از برند های تسمه بازار یعنی تسمه تیمکن با شما صحبت کنیم.

برای لیست قیمت و خرید تسمه تیمکن با ما تماس بگیرید.

همه چیز درباره تسمه های تیمکن:

درباره این برند تسمه قبلا در مقاله فروش تسمه در بازار تسمه تهران صحبت کرده بودیم.این تسمه ها خصوصیات خاصی دارند.

تیمکن بلت درواقع برای تسمه های صنعتی،تسمه کشاورزی و کولری تولید می شود.این تسمه ها کاملا حساس و منحصر به فرد می باشند.

شماره بندی های تسمه فقط برای محصول خاص خودش بکار گرفته می شود.

تسمه های صنعتی:

باید بدانید تسمه صنعتی در کارگاه ها،تولیدی ها و کارخانجات ها بکار می رود و اهمیت زیادی دارد.اگر شما نیاز به این تسمه دارید بهترین انتخاب برای تسمه های صنعتی این برند تسمه می باشد.

تسمه های کشاورزی:

ماشین آلات کشاورزی از مهمترین دستگاه هایی هستند که امروزه باید از انواع تسمه مخصوص بهره گیرند. این ماشین آلات به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند براساس وظیفه مشخص فعالیت نموده و بتوان عملکرد خوبی از آنها را شاهد بود.

تسمه های کولری:

درباره تسمه کولر که نام دیگر آن تسمه هیدرولیک می باشد جزو یک تسمه،هرزگرد و سفت کن می باشد که سیستم های تهویه هوا،دینام و هیدرولیک فرمان ماشین را برای کار کردن به آن احتیاج دارد.همانطور که از تعریف تسمه میدانید نیرو و انرژی این سیستم ها را تامین می کند.تسمه کولری برند های مختلفی دارند که در این بین تسمه های سانلی و تسمه تیمکن جزو بهترین های بازار می باشد.

تسمه تیمکن
تسمه تیمکن

تفاوت تسمه های صنعتی و شیاری:

این موضوع خیلی مهم می باشد زیرا ما هر دو مدل شیاری و صنعتی در صنابع مختلف تسمه عرضه می نمائیم.آیا میدانید تفاوت تسمه های شیاری و صنعتی در چیست؟

بطور ساده تفاوت در دو مورد کلی می باشد.تسمه های شیاری برای تسمه های خودرو و تسمه های صنعتی برای ماشین آلات صنعتی و کشاورزی استفاده می شوند.

یکی دیگر از تفاوت های آن جنس و نحوه بکارگیری آن می باشد. در تسمه صنعتی بصورت منحصر به فرد می باشد اما در تسمه های شیاری مواردی میتوان جایگزین کرد.

خرید تسمه تیمکن از بازار تهران:

اگر به دنبال خرید تسمه عمده TIMKEN می باشید میتوانید به نمایندگی فروش تسمه ما در بازار تسمه تهران واقع در خیابان امیرکبیر،سعدی جنوبی،پاساژ ایران-تسمه سانلی مراجعه نمائید.میتوانید بصورت تلفنی یا حضوری برای سفارش تسمه خود اقدام نمائید.

تسمه های برند تیمکن تولید کشور آمریکا بوده و در زمینه انواع تسمه های ماشینی و صنعتی در ایران و بقیه کشورهای دنیا دارای فعالیت و خدمات می باشد.شعبه اصلی تسمه تیمکن در بازار تسمه تهران واقع شده است که دارای مجوز از برند تجاری TIMKEN می باشد.

تسمه های تیمکن در انواع خودروهای سبک و سنگین در دنیا ازماشین های راه سازی تا اجزای هر صنعتی نقش آن قرار دارد.(وبلاگ تسمه سانلی)

این تسمه ها بصورت تسمه های صنعتی A,B,C در مدل های مختلف و شماره گذاری ها در صنایع و ماشین آلات و… بکار گرفته می شوند.

4 دیدگاه

  • تسمه صنعتی تیمکن ارسال دارید؟

    • تسمه تیمکن ارسال به سراسر کشور داریم تماس بگیرید

  • سلام و احترام
    ایا شما سازنده یا فروشنده تسمه نوار نقاله هم هستید؟

    • سلام خیر عزیز

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت استعلام قیمت تماس بگیرید